Transport mebli i towarów dostawy do Głogowa meble kuchenne na wymiar z montażem

Jakie produkty znajdą Państwo w naszym sklepie? Oferta naszego sklepu https://fancyhouse.info/ istnieje też w Głogowie umożliwia umeblowanie poszczególnych pokoi, kompleksowe wyposażenie nowego domu, czy mieszkania. Wszystko dzięki temu, że znajdą Państwo u nas szereg różnych mebli, które doskonale sprawdzą się zarówno w tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych wnętrzach. Ogromną popularnością wśród naszych klientów, cieszą się przede wszystkim meble kuchenne, w tym meble kuchenne na wymiar, które umożliwiają wybór wyposażenia stworzonego specjalnie dodanego pomieszczenia. Oprócz kuchni mogą Państwo umeblować z nami także łazienkę — naszym klientom udowadniamy,
że meble łazienkowe naprawdę mogą zachwycać swoim pięknym wykończeniem. Proponujemy także cały asortyment do salonu w tym, chociażby krzesła metalowe i drewniane, a także drewniane i szklane stoły, przy których spotkania z najbliższymi będą niezapomnianym przeżyciem. Państwa uwadze, podczas urządzania salonu polecamy również meble tapicerowane, dzięki którym każde pomieszczenie będzie prezentowało się obłędnie. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalne szafy dziecięce i inne meble, dzięki którym ich pokój stanie się przyjazny, bezpieczny, a przy tym po prostu ładnie urządzony. W sypialni dorosłych mogą zagościć nasze wygodne sofy, kanapy oraz łóżka, a także niezwykle pojemne szafy, w tym szafy przesuwne na wymiar, które pomogą zapełnić pustą przestrzeń.

Montaż mebli kuchennych i cenne uwagi,

Zamierzasz samodzielnie złożyć i zamontować szafki w kuchni? Jeśli będziesz mieć pod ręką odpowiednie narzędzia i zastosujesz się do instrukcji, prace będą przebiegały łatwo i szybko!

Składanie i montowanie mebli kuchennych – jakich narzędzi potrzebujesz?

Aby skręcić i następnie zamontować szafki w kuchni, potrzebujesz kilku narzędzi:

– Ołówek,

– Miara,

– Poziomica,

– Kątownik,

– Wkrętaki albo wkrętarka elektryczna,

– Młotek,

– Wiertarka z wiertłami dopasowanymi do rodzaju ściany,

– Kołki ścienne i wkręty dopasowane do ściany,

– Wyrzynarka, jeśli chcesz wykonać otwory w meblach.

Pamiętaj o tym, że do montażu wiszących mebli kuchennych należy mieć drugą osobę do pomocy. Dzięki temu przenoszenie i wieszanie szafek będzie łatwe i bezpieczne.

Składanie i montaż szafek w kuchni – krok po kroku

Oto najważniejsze zasady przy składaniu i montowani mebli kuchennych, o których warto pamiętać!

1. Otwórz opakowania z meblami i sprawdź, czy znajdują się w nich wszystkie elementy.

2. Zapoznaj się dokładnie z instrukcją składania mebli.

3. Rozpocznij montaż od narożnej szafki dolnej.

4. Postępuj zgodnie z instrukcją, aby złożyć wszystkie meble. Zacznij od korpusów szafek.

5. Umieść złożone korpusy szafek w odpowiednich miejscach – możesz również połączyć je ze sobą. Wypoziomuj je i zamontuj do ściany. Pamiętaj, że nie powinny zasłaniać zaworów i przyłączy. Zamontuj też AGD w meblach.

6. Zamontuj wcześniej przycięte blaty kuchenne, zlew, płytę kuchenną.

7. Następnie przejdź do montażu drzwiczek. Gdy meble dają możliwość wyboru kierunku otwarcia drzwiczek, umieść je po właściwej stronie. Wyreguluj drzwiczki w meblach. Wsuń szuflady do szafek.

8. Zamontuj akcesoria meblowe jak uchwyty, gałki.

Jak zamontować stojące i wiszące szafki kuchenne?

Meble kuchenne wymagają montażu do ściany – dotyczy to nie tylko szafek wiszących, ale też stojących dla maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. 

Wymierz i zaznacz miejsca pod kołki ołówkiem. Zwróć szczególną uwagę na dobór właściwych wierteł i kołków do typu ściany. Dla prostszego montażu można zastosować szyny montażowe.

Zaleca się, aby dolna krawędź szafek wiszących znajdowała się na wysokości 55-60 cm od blatu.

TWÓJ WÓZEK
  • No products in the cart.
0